VERIJANA - služby:

Milí naši zákazníci, pre mnohých z vás už nie je novinkou, že Salón VERIJANA ponúka  okrem kozmetických služieb i masáže celého tela. Pri masáži používam prírodné oleje, ktoré zaručia uvoľňujúcu príjemnú vôňu čistoty.

Masáž je najstaršou liečebnou metódou v histórii ľudstva,  je spôsob ako posilniť svoje zdravie,   je to ako malý zázrak - pohladí telo i dušu a pritom stačí len ležať! V našom relaxačnom centre  máte možnosť užiť si masáž v rovnakom čase aj s vašim partnerom / rodinným príslušníkom. V salóne VERIJANA ponúkam  klasickú slovenskú masáž  a  indickú masáž hlavy. Táto úžasná masáž pomáha pri odstraňovaní nahromadeného stresu a napätia, má priaznivé účinky  pri odstraňovaní migrén,  nespavosti,   pískania v ušiach,   podporuje rast vlasov. Indická masáž hlavy sa vykonáva v sede.

Doprajte si odpočinok a relaxáciu pri kozmetickom ošetrení pleti.  Pravidelným kozmetickým ošetrením pleti  poskytneme mladistvý, svieži a odpočinutý vzhľad .  V salóne VERIJANA nájdete nielen dokonalé služby, ale aj príjemné prostredie a srdečný  prístup. Prioritou je klientovi dať  pocit spokojnosti a šťastia, rovnováhu tela i mysle. Všetky ošetrenia sa uskutočňujú na základe konzultácie s klientom a závisia od stavu pleti.

Pre trvalý efekt, je dôležité pravidelné ošetrenie pleti v kozmetickom salóne Verijana.

V prípade , že nemôžete prísť  v objednanom termíne na masáž  alebo na kozmetické ošetrenie a pošlete za seba náhradu, dostanete zľavu na nasledujúcu masáž vo výške 10 %.                

Potešte svojich blízkych DARČEKOVOU POUKÁŽKOU ! Doprajte im kvalitný oddych a relax, ktorý si určite zaslúžia.  Pri kúpe permanentky dostanete automatickú zľavu 10 % !!!  Dôchodcovia a držitelia preukazu  ZŤP dostanú pri každom ošetrení automaticky zľavu 10%.

Teším sa na Vašu návštevu – kozmetička  a masérka

Janka Žišková  -  objednávky -  telef. kontakt:  0905 563 639